Zrnková a ochucená káva

Čerstvě pražená káva

Jsme vášnivými milovníky kávy, což se odráží v naší široké nabídce čerstvě pražené zrnkové kávy z různých částí světa.

Naše káva značky DZUMDZUM je pečlivě vybírána a dovážena od farmářů z nejrůznějších koutů světa, jako je Brazílie, Kolumbie, Etiopie, Kostarika, Indonesia, Panama či Malawi.

Každá oblast má svoji vlastní metodu pěstování a sklizně, což nám umožňuje nabídnout jedinečnou paletu chutí a aromat pro každého milovníka kávy.

V nabídce máme 100% Arabica, která je známá svojí bohatou chutí a vysokou kvalitou. Tato odrůda uspokojí i ty nejnáročnější příznivce kávy. Pro ty, kteří hledají intenzivní zážitek ze svého šálku kávy, nabízíme také silnější a ostřejší Robustu, či směsi Arabica a Robusta pro dokonalou rovnováhu chutí.

Vybírat můžete z Brazil Santos, Columbia Excelso, Columbia Supremo, Papua New Guinea, Costa Rica La Pastora, Indonesia Java Jampit a další.

Prémiová káva

Naše prémiová káva z Vietnamu je skutečný skvost. Tato káva pochází z ručního sběru a její chuť je jedinečná díky specifickým podmínkám pěstování a sklizně v této oblasti. V naší nabídce najdete Vietnam Catimor, Vietnam Robusta nebo směsi Vietnam Pha tron a Vietnam Bon sao.

Ochucená zrnková káva

Zrnková ochucená káva je originální alternativa k tradiční pražené kávě. Vybírat můžete z nejprodávanějšího Irish cream, oblíbeného marcipánu, přes višně v čokoládě, belgické pralinky, vaječný koňak, vanilka – oříšek, kokos, Malibu, Dotek Paříže, francouzká vanilka…a další příchutě. 

Ochucená rozpustná káva

Naše ochucené varianty jsou ideální pro ty, kteří rádi objevují nové chutě a vůně. Nabídka příchutí je opravdu široká. Vybírat můžete od sladkých tónů jako jsou višně v čokoládě, marcipán, kokosové pralinky, belgické pralinky, nugát, tiramisu, čokoláda, smetana – karamel, přes oříškové tóny lískových oříšků, pistácie, přes ovocné tóny jahody, až po exotické chutě jako je banán, kokos, Malibu či skořice. Irish cream, rum-vanilka, rum, Pina Colada, Griotte, vaječný likér, perník či slaný karamel je výběr z mnoha dalších příchutí, které u nás najdete.

Ochucená mletá káva

V podání Brandy Royal, Francouzská vanilka, Malibu, vaječní likér, Irish cream, belgické pralinky či rum, stojí za ochutnání.

Nabídku všech druhů káv stále rozšiřuje a hledáme pro Vás stále atraktivnější a lahodnější kombinace, chutě i příchutě.

Přijďte do naši kamenné prodejny a vyberte si tu svou oblíbenou kávu. Těšíme se na Vás!

Celý sortiment najdete na našem e-shopu www.dzumdzum.cz.